Relacja z Blog Forum Gdańsk.

Dwa dni dochodziłam do siebie po tym wydarzeniu. Najlepsi blogerzy z całej Polski, inspirujące wystąpienia, warsztaty motywujące do działania.... Aj, działo się tam, działo! 


Tak jak Alicja za Królikiem, tak ja podążałam za charakterystycznymi strzałkami napotykanymi po drodze.


 Droga na szczyt bywa trudna...


...ale jak na Agentkę Specjalną przystało misja poboczna została wykonana na piątkę i zdobyłam tę twierdzę!

Pierwszy dzień był totalnie zakręcony, nie do końca wiedziałam co, gdzie, jak i kto jest kim. Wystąpienia poszczególnych blogerów  były niezmiernie interesujące, ale zwykle miały jedną podstawową wadę - były zdecydowanie za krótkie. Kiedy dyskusja trwała w najlepsze nabierając tempa, nagle okazywało się, że czas na nią przeznaczony już dawno minął.

Przerwy pomiędzy kolejnymi blokami tematycznymi chętnie spędzałam w Hyde Parku, gdzie blogerzy przedstawiali swoje blogi. Ciężko mówić o najlepszym i najgorszym wystąpieniu z prostego powodu - te ostatnie nie istniały. :-) Pomysł na Hyde Park uważam za trafiony, dzięki niemu udało mi się m.in. poznać autorkę innego bloga książkowego Życiowa Pasja Bibliofila. Wydaje mi się, że Misja zyskała w swych szeregach nową Agentkę :-)

Hepcio - maskotka całego Blog Forum Gdańsk.

Drugi dzień upłynął jeszcze szybciej niż pierwszy, poznałam wielu ciekawych ludzi z różnych środowisk blogowych. Najmniej przyjemnym momentem tego dnia była chwila, w której musiałam wybrać tylko jeden z trzech warsztatów. Mój wybór padł na warsztaty literackie prowadzone przez Annę Luboń z czasopisma Elle. Naskrobałam sporo notatek, myślę, że efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce na naszym blogu.

 Ostatni dzień Blog Forum to również rozwiązanie konkursu. Dziękujemy za wszystkie głosy, dzięki Wam zajęłyśmy trzecie miejsce w głosowaniu Internautów, które wygrał blog Strawberries from Poland. Decyzją kapituły statuetkę "Blog of Gdańsk 2011" otrzymał blog iBedeker. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Was zachęcamy do ich odwiedzania, bo naprawdę warto.


Na koniec jeszcze kilka zdjęć z dnia drugiego. Wszelkie zażalenia dotyczące jakości lub ilości zdjęć proszę kierować do Agentki Rosemary. To ona z pełną premedytacją kazała mi fotografować, znając moje (nie)zdolności w tym kierunku. :-)


Pochodzę z Mazur, więc bardzo mnie ucieszyła obecność przedstawiciela akcji "Mazury Cud natury". Oddaliście już głos?


Pan Rafał Bryndal bardzo ciekawie mówił o blaskach i cieniach popularności.

Co tu dużo mówić - Blog Forum Gdańsk to wydarzenie, co się zowie! Głowa pęka mi w szwach od pomysłów, a ręce same rwą się do działania. Do zobaczenia za rok!Hepcio opuszcza Gdańsk. ;-(

1 komentarz:

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.