Misja w finale konkursu eBuka 2013!

Trwa trzecia edycja konkursu eBuka. W tym roku w szranki stanęło ponad sto blogów, poswięconych kulturze i literaturze. Otrzymałyśmy dziś fantastyczną wiadomość - Misja: K.S.I.Ą.Ż.K.A. w finale!

Trzeba przyznać, że wśród zgłoszonych blogów znalazły się też takie, które same lubimy i czytamy. Natomiast finaliści reprezentują naprawdę wysoki poziom - zarówno publikowanych na blogu treści, jak i estetycznej jego strony. Tym bardziej cieszy nas, że jesteśmy w finałowej dziesiątce i z niecierpliwością czekamy na werdykt jury o zwycięzcy.  

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w najbliższą sobotę podczas Targów Książki w Katowicach. Niestety, ani ja, ani Kasia nie możemy być na tym wydarzeniu, ale będziemy trzymać rękę na pulsie wirtualnie. Natomiast tych, co do Katowic mają blisko, zachęcamy do odwiedzenia Targów (dlaczego warto? Zajrzyj tu: słów kilka o targach warszawskich). 

Za portalem dużeKa publikujemy listę finalistów. 
Kto będzie tym number one?

Dzieci i młodzież: Magiczny Świat KsiążkiSłowem lukrowaneZ kamerą wśród książekMoje przemyślenia o książkach i nie tylkoKrólestwo KsiążekMy Books, Nasze recenzjePonieważ z książką jest mi do twarzyLudzka sokowirówkaSylwia TylkowskasewiastrecenzjeKopiec KretaPółeczka z książkami


Wciąż też trwa głosowanie czytelników na zwycięzcę tzw. Małej eBuki, czyli nagrody publiczności. Jeżeli chcesz oddać głos na Agentki Misji, wystarczy wysłać maila na adres ebuka@duzeka.pl w temacie wpisując nazwę Misja: K.S.I.Ą.Ż.K.A.

8 komentarzy:

 1. Na liście nie ma jednego bloga, którego byłam pewna. Sama nie brałam udziału w konkursie. Gratuluję przejścia do finału i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! My też mamy swoich faworytów od samego początku.

   Usuń
 2. Gratulacje:) W konkursie nie brałam udziału, ale byłam trochę zdziwiona, ponieważ w tym finałowym gronie zabrakło mi kilku blogów, które uważałam za pewniaki.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.