Sexy KONKURS dla odważnych!

Wspólnie z wydawnictwem Laurum przygotowałyśmy dla was naprawdę gorący konkurs. Lato w pełni, jestem pewna, że namiętności w Waszym życiu nie brakuje. Jednak taka lektura każdemu od czasu do czasu może się przydać. Szczególnie, że od samego czytania "Seksu dobrze przyprawionego" można popaść w bardzo rozmarzony nastrój ;) 


Obliż wargi, rozluźnij koszulę i przygotuj się na spożycie obiadu przy stole ziemskich rozkoszy dr Morrissey. Z wielkim wyczuciem zabawy i  swobodną praktycznością w TYM temacie, Seks dobrze przyprawiony podaje wszystkie składniki potrzebne po to, by w kwestii waszego seksu przejść od lekkiego bulgotania na małym ogniu do gwałtownego wrzenia.

Aby zgarnąć jeden z 4 przygotowanych dla Was egzemplarzy książki Gabrielle Morrissey, należy odpowiedzieć na poniższe pytania: 

1. Skąd pochodzi autorka "Seksu dobrze przyprawionego"?
2. Kto i z jakiej powieści jest Twoją ulubioną parą zakochanych? ;-)

Zachęcamy do polubienia profilu wydawnictwa Laurum i Misji: K.S.I.Ą.Ż.K.A. na facebooku oraz udostępnienie informacji o konkursie swoim znajomym. 

Odpowiedzi na pytania prosimy nadsyłać na adres mailowy misjaksiazka[at]gmail.com z tytułem "Seks dobrze przyprawiony" do północy 30 lipca. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.