Sportowy KONKURS z wyd. Bellona

Ruszyły igrzyska olimpijskie! My też kibicujemy Polakom i mamy nadzieję, że przywiozą z Londynu worek złotych medali ;-)Razem z wydawnictwem Bellona przygotowaliśmy dla Was sportowy konkurs, do wygrania: "Życie sportowe w Drugiej Rzeczypospolitej" Krzysztowa Szujeckiego. 


"Książka przedstawia dzieje polskiego ruchu sportowego w okresie międzywojennym, podkreślając znaczącą rolę środowisk intelektualnych i artystycznych w jego rozwoju.
Głównym celem publikacji jest odtworzenie udziału polskich zawodniczek i zawodników w międzynarodowej rywalizacji sportowej w latach 1918-1939, z możliwie dokładnym ukazaniem dramaturgii zawodów oraz klimatu tamtych lat, a także rozwoju i przemian w strukturach organizacyjnych polskiego sportu." 


Aby wygrać książkę, należy na maila misjaksiazka[at]gmail.com wysłać odpowiedzi na następujące pytania: 

1. Gdzie odbywały się dawne pierwsze igrzyska olimpijskie?
2. Jaki sport i dlaczego właśnie ten powinny uprawiać agentki Misji, żeby pozostać w formie fizycznej i czytelniczej? ;-)


Wśród najciekawszych poprawnych i najciekawszych odpowiedzi wybierzemy lub wylosujemy zwycięzcę :-) Na maile z tytułem "życie sportowe" czekamy do końca igrzysk, czyli północy 12 sierpnia.


Zachęcamy też do polubienia na Facebooku strony Bellony oraz Misji: K.S.I.Ą.Ż.K.A.

Brak komentarzy:

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.