Konkurs z wyd. Sensus: 4 pozytywne książki

Na dobry początek roku, wspólnie z wydawnictwem Sensus przygotowałyśmy konkurs. Wydawnictwo przekazało dla nas do rozdania 4 fajne tytuły, które w księgarniach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Ale my ot tak sobie nic nie rozdajemy, dlatego organizujemy konkurs :) Czytaj dalej!
Pierwsza z tej fajnej czwórki to "Blisko, nie za blisko" Pawła Droździaka i Renaty Mazurowskiej. Bestseller, którego nakład wyczerpał się niedługo po pojawieniu się w księgarniach. Jest to rozmowa-rzeka o miłości, przyjaźni, związkach i wielu innych sprawach życia codziennego. Fragmenty książki przeczytasz na Misji >TUTAJ<.


Jeżeli dbasz o zdrowie, ale nie jesteś lekomanem, ta książka zdecydowanie Ci się przyda. "Myśl zdrowo" Alicji Grzesiak traktuje o tym, jak siła umysłu może wpływać na stan zdrowia fizycznego. Na wywiad z autorką zapraszamy >TUTAJ<
  

Trzeci tytuł to także bestseller. Książka ta pomoże ci przypomnieć sobie, jak ważne jest zauważanie pozytywnych stron życia… nawet jeśli są one bardzo subtelne. Spod pióra pięciu autorek (Agnieszka Ornatowska, Alicja Szczyglewska, Elżbieta Fiedorowicz, Elżbieta Szczęsna-Dmochowska i Katarzyna Kaczmarek) wyszedł bardzo pozytywny poradnik "Metoda Joyness"


I ostatni tytuł, zapowiadany również na naszym Facebooku, to koło ratunkowe dla tych, co nieopatrznie w swoich postanowieniach noworocznych zapisały chęć zrzucenia paru kilo ;-) "Dziennik diety" to wspólne dzieło kilku autorek (Barbara Dąbrowska-Górska, Magdalena Jarzynka, Ewa Sypnik-Pogorzelska). Do czego może ci się przydać ta niebieska książeczka, przeczytasz w artykule Barbary Dąbrowskiej- Górskiej >TUTAJ<

CO ZROBIĆ, ŻEBY WYGRAĆ?

Wiesz już, co można wygrać, teraz pora na zadanie. A jest ono proste (a jakże!). My chcemy cię zainspirować, wysyłając fajną książkę, ty zainspiruj nas, przysyłając nam swoją propozycję tytułu do przeczytania. 

Napisz nam, jaka książka przeczytana w 2012 roku, zrobiła największe wrażenie. Zachęć innych (czyli nas!) do sięgnięcia po ten tytuł i jedna z powyższych książek już leci do ciebie.

Nagrodzimy 4 najciekawsze wypowiedzi. UWAGA! Wypowiedź nie może być dłuższa niż 100 słów. Konkurs zamykamy 18 stycznia o północy. 

Propozycje należy wysyłać: 
a) przez aplikację konkursową na FB: https://www.facebook.com/misjaksiazka/app_120205721406752
LUB
b) na maila misjaksiazka[at]gmail.com w tytule wpisując "konkurs sensus".

Życzymy powodzenia!

P.S. W sprawie tego, jaki tytuł komu przypadnie, będziemy się konsultować ze zwycięzcami.

2 komentarze:

 1. Fajny konkurs.
  Spróbuję, może mi się poszczęści :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajno! Widzę, że już doszło zgłoszenie :)

   Usuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.