KONKURS: wygraj "Czereśnie prosto z drzewa" Karola KetzeraKarol Ketzer
CZEREŚNIE PROSTO Z DRZEWA


"Czereśnie prosto z drzewa" to zbiór 10 opowiadań łączących w sobie sensację, fantastykę i współczesną obyczajowość z warstwą ukrytą - powłoką subtelnych pytań, na które czytelnik będzie musiał odpowiedzieć sobie sam. Wydaje się, że bez żadnej przesady można nazwać ten styl realizmem magicznym w wydaniu krwisto słowiańskim. Nie brakuje tutaj elementów klasycznych, znaków czasów, w których przyszło nam żyć, przeplatających się ze zdarzeniami oraz postaciami cudownymi. Ciekawe konstrukcje składniowe, bogate słownictwo, nagromadzenie tropów, oryginalna pozycja, jaką zajmuje narrator oraz wiele odwołań do kultury zarówno wysokiej, jak i masowej czynią ze zbioru lekturę ciekawą, wciągającą, emocjonującą i niezapomnianą.

Chłonnemu umysłowi oddamy jeden egzemplarz "Czereśni...". Książkę wygra osoba, która  najbardziej obrazowo lub poetycko rozwinie zdanie: 


Smak czereśni przenosi mnie do...

Na odpowiedzi czekamy do północy 30 kwietnia pod adresem misjaksiazka[at]gmail.com. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Konkurs-czereśnie". 


edit 03.05.2013:
WYNIKI KONKURSU:
Książkę otrzyma Iwona Stadnicka, gratulujemy :)

Brak komentarzy:

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.