Zabierasz książkę #NaKawe? Misja i Instadruk ma dla ciebie prezent

Zgodnie z zapowiedzią, śpieszymy podsumować kolejny miesiąc naszej akcji #NaKawe. W tym miesiącu, jak i w dwóch kolejnych, partneruje nam Instadruk, która funduje uczestnikom akcji prezenty: memoprinty dla autora jednego, wybranego przez jury (agentki + ekipa Instadruk) zdjęcia oraz karty rabatowe 50% dla trzech autorów zdjęć z największą ilością serduszek na instagramie. 


Nam memoprinty służą jako zakładki do książek. Liczymy na to, że nagrodzona osoba podzieli się z nami swoim pomysłem na prezent od Instadruku. Skoro już mowa o prezentach... Pakiet em wydruków zdjęć z instagramu postanowiliśmy nagrodzić Agnieszkę Werechę (instagram.com/flowcoachblog), która podbiła nasze serca typowo jesienną kompozycją :) wrzosy, pachnąca kawa i powieść z deszczem w tytule. 


Choć wybór jednego zdjecia był niezwykle trudny, ale kolejne zadanie również było niełatwe. Zabraliśmy się do liczenia serduszek na instagramie, a tych zebraliście wyjątkowo dużo. Kartami rabatowymi nagradzamy: Asię Karpowicz (instagram.com/asieji), Pannę Gogo (instagram.com/iamjurkiewicz) oraz Wiecznie Zaczytaną (instagram.com/majulla). Każde zdjęcie inne, ale każde równie smakowite.


Nasza instaakcja trwa. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na instagramie wyszukując po hashtagu #NaKawe. Wśród zdjęć dodanych w tym miesiącu (16 września - 15 października) obdarujemy kolejnych uczestników :) zasady pozostają bez zmian:

1. Zrób zdjęcie książki ze swoją ulubioną kawą, dodaj na Instagram i oznacz tagiem #NaKawe
2. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnym miejscu: w kawiarni, ogródku, w domu, na ławce...
3. Celem akcji jest promocja czytelnictwa. Śledź nasz misyjny instagram, weź udział i podaj dalej!

P.S. Nagrodzone uczestniczki prosimy o przesłanie swoich adresów mailowych na misjaksiazka[at]gmail.com, a my prześlemy dalsze informacje.  

Brak komentarzy:

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.