Pogoda #NaKawe

Wraz z pierwszym śniegiem, jesienna kawa stała się wspomnieniem. Za oknem wieje i miecie, a my chcemy ogłosić, kogo w tym miesiącu obdarujemy memoprintami Instadruk - za udział w akcji "Zabierz książkę #NaKawe". Ale zanim to zrobimy...

...chcemy podziękować za Wasze genialne książkowe instagramy ♥ ♥ ♥ Zaskakujecie pomysłowością, a i nieraz dzięki Wam odkryłyśmy ten czy inny tytuł. A teraz do sedna. Ostatnie memoprinty trafią do varia_czyta. Podrap od nas futrzaka za uchem :)


Natomiast autorzy najliczniej serduszkowanych instagramów otrzymują możliwość skorzystania z rabatu 50% na stronie Instadruk: Wiecznie Zaczytana Maja, Agnieszka i rozszczep. Ale to nie wszystko - po krótkiej naradzie z ekipą Instadruku postanowiliśmy przyznać dodatkowy kupon rabatowy dla margotany, która jest najaktywniejszą uczestniczką instaakcji. I to by było na tyle... na razie. Żegnamy się z Instadrukiem i dziękujemy serdecznie za niespodzianki i prezenty. Zdecydowanie nie żegnamy się z kawą i książkami, ponieważ już wkrótce będą kolejne niespodzianki. Dlatego nie zapominajcie o instagramowaniu waszych poczytań - czekamy na zdjęcia z zimowych lektur przy kominku! 

O co chodzi z #NaKawe?

1. Zrób zdjęcie książki ze swoją ulubioną kawą, dodaj na Instagram i oznacz tagiem #NaKawe
2. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnym miejscu: w kawiarni, ogródku, w domu, na ławce...
3. Celem akcji jest promocja czytelnictwa. Śledź nasz misyjny instagram, weź udział i podaj dalej!

P.S. Nagrodzone uczestniczki prosimy o przesłanie swoich adresów mailowych na misjaksiazka[at]gmail.com, a my prześlemy dalsze informacje.  

2 komentarze:

  1. w tym roku Mikołajki obchodzę zdecydowanie 7-go grudnia :)) pięknie dziękuję za nagrodę, to się nazywa miłe powitanie z rana - kociak zaraz będzie wygłaskany, podrapany i nakarmiony na wszystkie czasy :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.