Urodziny czas zacząć - przybywajcie!

Żeby nie rozwodzić się jakoś szczególnie, powiem tylko tyle, że właśnie obchodzimy urodziny Misji. To, że w takich chwilach człowiek podsumowuje miniony rok, to bujda. W swoje urodziny czeka się na prezenty i życzenia, szuka towarzystwa do libacji lub po prostu dobrze spędza czas :-)Dlatego zapraszamy Was wszystkich na naszą urodzinową imprezę, gdzie przygotowałyśmy mnóstwo prezentów. W ten oto sposób sprawiając Wam radość, same też będziemy dobrze się bawić :-) choć nie mamy nic przeciwko prezentom od Was dla nas - o ile ktoś jakiś by chciał nam wręczyć! 

A teraz do rzeczy. Dzisiaj zapraszamy do wygrania nowości wydawniczej One Press - komiks "Zen Steve'a Jobsa". O tym komiksie pisałyśmy TUTAJ. Czekają na Was 3 egzemplarze, nowiutkie, cudnie pachnące farbą drukarską :-) aby otrzymać jeden z nich, należy mailowo odpowiedzieć na 2 pytania: 

1. Do miasta znanego z jakiej powieści wybrała się agentka Rose w ubiegłe wakacje? (podpowiedź: szukajcie na blogu!)
2. Książki o jakiej tematyce wydaje wydawnictwo One Press?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 3 lipca, pod mailem misjaksiazka@gmail.com, w tytule maila wpisujcie "steve jobs". Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy 3 zwycięzców. 

Facebookowiczów zachęcamy też do polubienia naszego fanpage'a Misja: K.S.I.Ą.Ż.K.A. oraz fanpage'a One Press. Nie jest to warunek konieczny udziału w konkursie :-)

Powodzenia!

P.S. Dzięki uprzejmości wydawnictw One Press, Laurum i Damidos, a także twórcom biżuterii ene2rabe, mamy dla Was jeszcze dużo urodzinowych niespodzianek. Dlatego śledzić i wygrywać! 

- Rose,
agentka specjalna Misji

5 komentarzy:

  1. Wszystkiego najlepszego i kolejnych owocnych lat na blogu! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy :) Dzięki Wam, odwiedzającym i czytającym nasz blog, istniejemy dalej :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.