Le sexy time z wyd. Laurum - wyniki konkursu

Wyczekane wyniki konkursu! Już są :-) Otrzymałyśmy kilkadziesiąt konkursowych zgłoszeń, każdy z Was opowiadał o swojej ulubionej parze zakochanych bohaterów literackich. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że  nikt nie odwołał się do klasyki gatunku, Romeo i Julii ;-)

Los sprzyjał Ewie, Annie i Małgorzacie. Poczytajcie, co do nas napisały.

"Moja ulubiona para zakochanych to bohaterowie "3 metry nad niebem" - Babi i Hache.  Wspaniała historia skromnej dziewczyny i wojowniczego chłopaka, którzy mimo wielu różnic zakochują się w sobie. On jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Ona przeżywa z nim swoją pierwszą przygodę miłosną. Pod wpływem tej miłości oboje bardzo się zmieniają." 
- Ewa

"Moją ulubioną parą od zawsze jest Yennefer z Vengerbergu i wiedźmin Geralt z Rivii (z sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego). Łączy ich nietypowa i niełatwa miłość. Pochodzą z różnych światów: on jest wiedźminem - ona czarodziejką, ale ich losy wciąż się splatają - do końca."
- Małgorzata 

"Katniss i Peeta z serii "Igrzyska Śmierci". Mimo, że na początku grali rolę zakochanych, po wszystkich przeciwnościach losu, chorobach, śmierciach pozostali razem. Niech los im sprzyja." 
- Anna 

Natomiast czwarty egzemplarz konkursowej książki powędruje do Marcina, którego mail trafił prosto w moje serce ;-)

"Myślę że taką parą jest moja żona i ja, z książki pod tytułem "Wspólne życie" :). Razem od ponad 4 lat (małżeństwem dokładnie od miesiąca) idziemy przez życie, wspierając się na każdym kroku, razem ciesząc się z drobnostek, razem rozwiązując problemy, pomagając sobie, będąc bardzo szczęśliwymi, że jesteśmy razem. Żadne przeciwności losu nie są nam straszne a nasza miłość wciąż kwitnie. To cudowne uczucie, którego życzymy każdemu :)"

Podsumowując, książki wędrują do:
Ewa Mroczek
Anna Pitala
Małgorzata Warchoł
Marcin NowakSponsorem nagrody jest Wydawnictwo Laurum. 
Dziękuję za zabawę i zapraszam do innych naszych konkursów!
- R.

3 komentarze:

  1. Małgorzata Warchoł7 sierpnia 2012 19:09

    Moim zdaniem Romeo i Julia nie pojawili się właśnie dlatego, że są klasycznym przykładem ponadczasowej pary ;)

    Bardzo dziękuję za wyróżnienie mnie w konkursie, gratulacje dla pozostałych zwycięzców. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulujemy :) bardzo nas ucieszyła taka aktywność!

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.