Raport kwartalny Misji oraz KONKURS!Tak jest, jak pewnie udało się Wam odczytać z naszego tajnego raportu (żeby zobaczyć większy skan, proszę kliknąć na zdjęcie wyżej), Misja działa już od trzech miesięcy. Z tej okazji mamy dla Was zapowiadany wcześniej konkurs! Nagrodą w konkursie będzie przechwycona od wydawnictwa REBIS książka: "Ostatni taki Amerykanin" Elisabeth Gilbert. 


Książka ta została bardzo pozytywnie oceniona przez Misję, recenzję można przeczytać TUTAJ. Ale do rzeczy. Co trzeba zrobić, żeby ją wygrać? Otóż, po prostu zachęcić nas do przeczytania jakiegoś tytułu! Może to być wasza ulubiona powieść, opowiadanie, tomik poezji etc. Słowem, coś, co was zachwyciło i czym chcecie się podzielić z jak największą ilością ludzi. 

Wasz tekst powinien być krótki, maksymalnie 100 słów, i musi rozbudzić w nas nieokiełznaną chęć przeczytania tej książki! Sprawdźcie też, czy przypadkiem pozycji tej nie ma wśród już zrecenzowanych przez nas książek.  

A więc, w skrócie:

CO? Tekst, zachęcający do przeczytania waszego ulubionego tytułu
OBJĘTOŚĆ? Maksymalnie 100 słów
GDZIE? Teksty prosimy przesyłać na adres: misjaksiazka[at]gmail.com
TERMIN? do północy 25 września

Przesłanie tekstu jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację na naszym blogu. W mailu prosimy zawrzeć swoje imię, którym przesłany tekst zostanie podpisany. Wyniki ogłosimy między 26 a 30 września :) 

Powodzenia!

3 komentarze:

 1. Zapraszam do udziału w konkursie: http://zaczytanieblog.blogspot.com/2011/09/konkurs-22011.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłane, ale nie policzyłam słów... kurcze.

  Zazdroszczę współpracy z Rebisem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka, która jest do wygrania jest warta przeczytania: http://miedzystronami.blox.pl/2011/09/Ostatni-taki-Amerykanin-Elizabeth-Gilbert.html

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią

Misja: K.S.I.A.Ż.K.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.